History and Criminology

History and Criminology

Opis kierunku

Kierunek Historia i kryminologia na Essex University wyjaśni i pokaże Ci, w jaki sposób historie zbrodni i kryminologia nakładają się i wpływają na siebie nawzajem.Kryminolodzy zajmują się jednymi z najbardziej palących problemów, przed którymi stoją dziś społeczeństwa. Zbadasz naturę przestępczości, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych i kar w szerszym kontekście społecznym, a także poznaj fascynujący zakres tematów, od wpływu gier komputerowych na przestępczość, terroryzm i nielegalną migrację, aż po policję i kontrolę społeczeństwa. Jako student historii, zbadasz zarówno okresy wczesne nowożytne, jak i współczesne, a także m.in. zakres i wpływ zmian politycznych, społecznych i kulturowych na jednostki, grupy społeczne i regiony.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla. Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom - co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Podobne kierunki

Kod UCAS: MV91

Więcej informacji

opis na stronie uczelni

Kategoria

Historia, Filozofia i Religioznastwo

Sandwich course:

dostępny

Rok zerowy:

dostępny

Kampus

Colchester

Wymagania uczelni

Essex University

Wymagania na studia licencjackie:

  • Dwa rozszerzone przedmioty zdane na średnio 70%
  • Język angielski na rozszerzeniu na 70%  LUB certyfikat językowy IELTS zdany na minimum 6.0

Studia magisterskie: ukończone studia licencjackie/ inżynierskie z oceną końcową 4,0 oraz IELTS 6.5 lub wyżej

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!