fbpx
Global Studies at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Global Studies at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Studia globalne na Maastricht University pomoże Ci zrozumieć jak łączą się ze sobą różne strony świata w kontekście politycznym, historycznym, socjologicznym. Program kładzie nacisk na takie procesy, jak migracja i zmiana klimatu, a więc współczesne kwestie, które dotyczą każdego lub wielu z nas i których rozwiązanie jest przyszłością. Program oferuje również dwuletnią naukę języka. Zapewnia również pracę w niewielkich grupach i indywidualne podejście do studenta.

Opis uczelni

Maastricht University jest uznawana za najbardziej międzynarodową uczelnię w Holandii, gdzie studiuje 18 000 studentów! Wśród studentów około 53% pochodzi z zagranicy, a wśród kadry odsetek to 40%. Z tego powodu większość programów jest wykładanych w języku angielskim.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Polityka i stosunki międzynarodowe
Maastricht University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.