fbpx
Global Studies and Modern Languages - Essex University - Informacje o kierunku

Global Studies and Modern Languages - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Studia globalne i język obcy na Essex University bada złożony współczesny świat, w którym żyjemy. Zbadasz głęboki, międzynarodowy charakter problemów i rozwoju dzisiejszych czasów. Globalizacja doprowadziła do kurczenia się granic w miarę wzrostu podróży i szybkiego rozwoju technologii informacyjnej. Jednak granice tworzone przez społeczności językowe nadal wywierają silny wpływ na charakter zglobalizowanego świata, a efektywna komunikacja międzyjęzykowa pozostaje tak samo ważna jak nigdy dotąd.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: LR04

Kategoria

Polityka i stosunki międzynarodowe

Sandwich course:

dostępny

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.