fbpx
Global Law at Tilburg University - Tilburg University - Informacje o kierunku

Global Law at Tilburg University - Tilburg University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Prawo międzynarodowe na Tilburg University to zupełnie inny, oryginalny sposób przyswajania wiedzy o prawie. Program łączy w sobie materiały z systemów prawniczych wielu krajów świata. Program uczy akademickiego podejścia, ale daje również praktyczną wiedzę potrzebną do ustosunkowania się do międzynarodowych konfliktów, na które studenci kierunku spoglądają z globalnej perspektywy, stając się pineską łączącą organizacje międzynarodowe. Dla osób zaznajomionych już nieco z tą tematyką dostępny jest również dwuletni program.

Opis uczelni

Uniwersytet z najbardziej znanych uczelni badawczych. Obecnie na uniwersytecie kształcą się studenci 110 różnych narodowości co sprawia, że uczenia jest wyjątkowo otwarta na studentów z całego świata. Na studiach licencjackich obcokrajowcy stanowią 35-60% studentów, co czyni Tilburg jednym z najbardziej międzynarodowych uniwersytetów.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Prawo
Tilburg University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.