fbpx
Global Governance and Sustainable Development - Middlesex University - Informacje o kierunku

Global Governance and Sustainable Development - Middlesex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Program Globalne zarządzanie i zrównoważony rozwój na Middlesex University to nauka na temat rozwoju, który zaspokaja potrzeby obecnego pokolenia bez umniejszania szans przyszłych pokoleń do zaspokajania własnych potrzeb – jest to definicja zrównoważnego rozwoju i będzie to główne zagadnienie, o którym dowiesz się wszystkiego wybierając ten program. Stoi w samym sercu globalnej polityki, czego świadectwem jest m.in. program Agenda 21, i specjaliści znający się na tym zagadnieniu są cenieni w wielu profesjach.

Opis uczelni

Middlesex University to londyńska uczelnia, która słynie przede wszystkim z najwyższej jakości kształcenia na kierunkach artystycznych, lecz pozostałe kierunki również stoją na wysokim poziomie.

Uczelnia posiada trzy kampusy poza granicami Wielkiej Brytanii: w Dubaju, na Malcie i Mauritiusie. Studenci mają możliwość spędzić tam część studiów, ponadto uczelnia sama w sobie jest nad wyraz przyjazna obcokrajowcom, którzy stanowią 30% wszystkich studentów.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: PGL421

Kategoria

Polityka i stosunki międzynarodowe

Kampus

Londyn
Middlesex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.