fbpx
Forensic Computing

Forensic Computing

Opis kierunku

Połącz swoje zainteresowanie rozwiązywaniem przestępstw z wykorzystaniem fascynującego kierunku Informatyka śledcza na University of Central Lancashire , który nauczy Cię w jaki sposób wykrywać i zabezpieczać dowody zebrane na komputerach i urzędzeniach przenośnych. Poznasz sprzęt, systemy operacyjne i oprogramowanie komunikacyjne, nauczysz się kreatywnego rozwiązywania problemów i zyskasz umiejętności dochodzeniowe, a także poznasz ocenę zagrożeń komputerowych i środki zaradcze oraz istotne kwestie prawne.

Opis uczelni

University of Central Lancashire, czyli UCLAN, należy do największych uczelni wyższych w kraju. W ostatnich latach notuje błyskawiczny rozwój, czego świadectwem jest m.in. otwarcie dodatkowego kampusu na Cyprze. Co więcej, studenci mogą spędzić rok studiów w zaprzyjaźnionych placówkach, m.in. w Chinach, USA czy na Mauritiusie. Wiele kierunków dostępnych jest z opcją roku zerowego (foundation year) - wymagania rekrutacyjne są wtedy znacznie niższe.,

Podobne kierunki

Kod UCAS: GF44

Więcej informacji

opis na stronie uczelni

Kategoria

Kryminalistyka i studia policyjne

Rok zerowy:

dostępny

Kampus

Preston
University of Central Lancashire (UCLAN)

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.