fbpx
Events Management - Northampton University - Informacje o kierunku

Events Management - Northampton University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Wybranie kierunek Zarządzanie wydarzeniami na Northampton University będzie bardzo odpowiedzialną i przyszłościową decyzją – praca w tym sektorze nie pozwoli Ci się nudzić, jest wymagająca, ale przy tym bardzo satysfakcjonująca i zazwyczaj dochodowa. Już teraz wartość tego sektora określa się na 40 miliardów funtów w samej tylko Wielkiej Brytanii – to wzrost o 3 miliardy w porównaniu z rokiem 2010 i wciąż szacuje się kolejne wzrosty.

Opis uczelni

Northampton University to uczelnia, która kładzie szczególny nacisk na perspektywy zawodowe swoich studentów, efektem czego aż 96% z nich zdobywa pracę do 6 miesięcy od ukończenia swoich studiów.

Uniwersytet znajduje się w miejscowości Northampton, położonej jest w centrum Anglii. Miasto jest bardzo tanie i przyjazne studentom, ponadto łatwo znaleźć pracę part-time podczas studiów – nawet na terenie uczelni.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: N8220

Kategoria

Turystyka i Zarządzanie wydarzeniami

Kampus

Northampton
Northampton University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.