fbpx
European Businness Law at Lund University - Uniwersytet w Lund - Informacje o kierunku

European Businness Law at Lund University - Uniwersytet w Lund - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Europejskie prawo biznesowe na Lund University to propozycja dla osób, które ukończyły studia licencjackie w podobnym zakresie i chcą poszerzyć swoją wiedzę. Dzięki zawartym w kursie zarówno tradycyjnym informacjom na temat prawa biznesowego, jak i kwestiom ekonomiczno-handlowym, jest on idealnym przygotowaniem do kariery na szczeblu narodowym, a nawet europejskim.

Opis uczelni

Uniwersytet Lund  znajduje się na południu Szwecji i jest drugą po Uppsala University najstarszą uczelnią wyższą na terenach całego kraju. W swojej ofercie uczelnia ma ponad 50 programów studiów i  uczy się tutaj około 30 tysięcy studentów w tym 9 kierunków w języku angielskim na licencjacie.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

BiznesPrawo
Uniwersytet w Lund

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.