fbpx
Entrepreneurship and Business Innovation at Tilburg University - Tilburg University - Informacje o kierunku

Entrepreneurship and Business Innovation at Tilburg University - Tilburg University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Przedsiębiorczość i innowacje biznesowe na Tilburg University to unikatowy program dla tych, którzy chcą stworzyć nowe wartości poprzez przedsiębiorczość oraz innowacje biznesowe. Program kształci przedsiębiorczych, otwartych na nowe pomysły myślicieli, którzy nieustannie zdobywają nową wiedzę w tej rozwijającej się dziedzinie. Jest to jedyny tego rodzaju kierunek w Holandii i jeden z niewielu w Europie. Zajmuje również 6. miejsce w światowym rankingu Administracji biznesowej Shanghai Global Ranking of Academic Subjects z 2020.

Opis uczelni

Uniwersytet z najbardziej znanych uczelni badawczych. Obecnie na uniwersytecie kształcą się studenci 110 różnych narodowości co sprawia, że uczenia jest wyjątkowo otwarta na studentów z całego świata. Na studiach licencjackich obcokrajowcy stanowią 35-60% studentów, co czyni Tilburg jednym z najbardziej międzynarodowych uniwersytetów.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

BiznesZarządzanie
Tilburg University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.