fbpx
English Language and Linguistics - Essex University - Informacje o kierunku

English Language and Linguistics - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Jaki jest zakres dźwięków występujących w językach ludzkich? Które z tych dźwięków są używane w języku angielskim do konstruowania słów? W jaki sposób słowa są łączone w celu sformułowania znaczących zdań w języku angielskim i czy są to te same wzory kombinacji w innych językach? Jak społeczeństwo i presja społeczna wpływają na nasz sposób mówienia? Jak ewoluują różne odmiany języka angielskiego? Oto niektóre z pytań, na które znajdziesz odpowiedź na kierunku Język angielski i lingwistyka na Essex University

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: QQ13

Kategoria

Języki

Sandwich course:

dostępny

Rok zerowy:

dostępny

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.