fbpx
Electronic Engineering - Essex University - Informacje o kierunku

Electronic Engineering - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Współczesny świat zależy od elektroniki: od telefonów komórkowych i nadawania cyfrowego, po nawigację GPS i robotykę. Wszystkie te wynalazki są napędzane właśnie przez inżynierię elektryczną. Jest to obszar nauki, w którym używać trzeba wyobraźni, jdnocześnie korzystając z umiejętności zarówno tradycyjnej komunikacji, jak i systemów cyfrowych, co umożliwi Ci rozwiązywanie istniejących problemów i tworzenie nowych produktów. Kierunek Inżynieria elektroniczna na Essex University będzie wspaniałą przygodą i świetnym wstępem do bardzo ciekawej kariery zawodowej.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: H610

Kategoria

Inżynieria

Sandwich course:

dostępny

Rok zerowy:

dostępny

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.