fbpx
Economics with Professional Placement - Essex University - Informacje o kierunku

Economics with Professional Placement - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia z profesjonalnym stażem na Essex University nauczy Cię krytycznie analizować decyzje jednostek, strategie firm i politykę rządów, abyś był w stanie zrozumieć wszystkie zagadnienia ekonomii. Zdobędziesz wiedzę i zestaw umiejętności, który jest niezbędny do pracy na wysokim stanowisku w finansach lub biznesie. Dodatkowy rok stażu zawodowego pozwala odbyć go w zewnętrznej firmie lub organizacji, dając przewagę konkurencyjną na rynku pracy i zapewniając kluczowe kontakty w branży. To z pewnością jeden z najciekawszych kierunków magisterskich w zakresie ekonomii na studiach w Anglii!

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Ekonomia

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.