fbpx
Economics with a Modern Language - Essex University - Informacje o kierunku

Economics with a Modern Language - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia i język obcy na Essex University to świetna okazja by połączyć naukę ekonomii z nowoczesnym językiem obcym. Ekonomia to nie tylko akcje i rynki finansowe, odnosi się ona do każdego aspektu naszego życia, w którym istnieje zapotrzebowanie na produkcję i dostarczanie towarów i usług. Dodatkowo, co bardzo ważne, mówienie więcej niż jednym językiem nie tylko zwiększa Twoją pewność siebie w zakresie podróży i pracy na arenie międzynarodowej, ale także pozwala komunikować się ze współpracownikami z całego świata.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: L1R0

Kategoria

Ekonomia

Sandwich course:

dostępny

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.