fbpx
Economics and Business Economics at University of Amsterdam - University of Amsterdam - Informacje o kierunku

Economics and Business Economics at University of Amsterdam - University of Amsterdam - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Ekonomia i ekonomia biznesu na University of Amsterdam to propozycja dla osób, które nie chcą ograniczać się do jednego aspektu ekonomii. Dlaczego rankingi wzrostu ekonomicznego tak bardzo różnią się w całej Europie? Czy holenderski rząd powinien założyć bank narodowy? To jedne z pytań, na które poznasz odpowiedzi w trakcie studiów. To niesamowicie szeroki i dogłębny program, podczas którego nauczysz się myśleć krytycznie o obecnych kwestiach ekonomicznych.

 

Opis uczelni

University of Amterdam obecnie znajduje się wśród najlepszych uniwersytetów na świecie w światowych rankingach!Uniwersytet z roku na rok oferuje coraz więcej kierunków prowadzonych po angielsku. W tej chwili na poziomie licencjackim jest ponad 20 kursów prowadzonych po angielsku! :)

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

BiznesEkonomia
University of Amsterdam

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.