fbpx
Data Science and Artificial Intelligence at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Data Science and Artificial Intelligence at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Nauka o danych i sztucznej inteligencji na Maastricht University to niezwykle unikatowe połączenie techniki komputerowej, matematyki i sztucznej inteligencji, które pozwoli Ci zagłębić się we współczesny, pełen zmian świat. Jeśli przyjazna jest Ci logika, inteligentne wyszukiwanie oraz nauka o maszynach, to kierunek stworzony dla Ciebie. Po ukończeniu studiów masz liczne możliwości kariery i rozwoju, na przykład jako specjalista od danych czy inżynier wiedzy.

Opis uczelni

Maastricht University jest uznawana za najbardziej międzynarodową uczelnię w Holandii, gdzie studiuje 18 000 studentów! Wśród studentów około 53% pochodzi z zagranicy, a wśród kadry odsetek to 40%. Z tego powodu większość programów jest wykładanych w języku angielskim.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

InformatykaTechnologia
Maastricht University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.