fbpx
Criminology

Criminology

Opis kierunku

Kierunek Kryminologia na Southampton Solent University analizuje kwestie dotyczące definicji, natury i częstości występowania przestępstw, a wszystko to by znaleźć wyjaśnienia dotyczące zachowań przestępczych. Będziesz miał możliwość zaangażowania się w debaty na temat wymiaru sprawiedliwości, zbadać jak działa śledztwo, ściganie i karanie przestępców, a także rozważyć skuteczność, uczciwość i konsekwencje podejść różnych instytucji do przestępczości.

Opis uczelni

Solent University to nowoczesna, bardzo szybko rozwijająca się na przestrzeni ostatnich kilku - kilkunastu lat uczelnia. Zlokalizowana jest w pięknej, nadmorskiej miejscowości Southampton, nad kanałem La Manche. Wykładane tutaj kierunki posiadają aż 57 oficjalnych akredytacji, ponadto aż 135 kierunków dostępnych jest z opcją roku zerowego (foundation year) - jest to najbogatsza oferta w całej Anglii.

Podobne kierunki

Kod UCAS: M930

Więcej informacji

opis na stronie uczelni

Kategoria

Kryminalistyka i studia policyjne

Sandwich course:

dostępny

Rok zerowy:

dostępny

Kampus

Southampton
Solent University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.