fbpx
Creative Direction for Fashion and Beauty - Solent University - Informacje o kierunku

Creative Direction for Fashion and Beauty - Solent University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Termin kreatywny dyrektor powstał w agencjach reklamowych, ale w ostatnich latach pojawił się także w przemyśle mody i piękna. Rola dyrektora kreatywnego w modzie jest wielostronna i zróżnicowana. Odpowiedzialny jest za kreatywny kierunek i wizualną tożsamość marki, publikacji, strony internetowej lub wydarzenia. Kierunek Moda i kosmetyka – kreatywny dyrektor na Southampton Solent University umożliwi Ci podążanie tą niezwykle ciekawą ścieżką zawodową.

Opis uczelni

Solent University to nowoczesna, bardzo szybko rozwijająca się na przestrzeni ostatnich kilku – kilkunastu lat uczelnia. Zlokalizowana jest w pięknej, nadmorskiej miejscowości Southampton, nad kanałem La Manche.

Wykładane tutaj kierunki posiadają aż 57 oficjalnych akredytacji, ponadto aż 135 kierunków dostępnych jest z opcją roku zerowego (foundation year) – jest to najbogatsza oferta w całej Anglii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Moda

Kampus

Southampton
Solent University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.