fbpx
Computer Engineering - Essex University - Informacje o kierunku

Computer Engineering - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria komputerowa na Essex University obejmuje zasady, metody i nowoczesne narzędzia do projektowania i wdrażania komputerowych systemów. Jest to pierwszy tego typu kierunek studiów magisterskich w Wielkiej Brytanii i zapewnia zrównoważoną naukę zarówno sprzętu komputerowego jak i systemów komputerowych, czy aplikacji. Nauka opiera się na wiedzy z matematyki, nauk ścisłych i inżynierii. Jeśli posiadasz ukończony licencjat w dziedzinie informatyki i chciałbyś studiować ciekawy kierunek informatyczny na poziomie magisterskim na studiach w Anglii, zdecydowanie warto rozważyć ofertę tej uczelni.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Informatyka

Kampus

Colchester
Essex University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.