fbpx
Communications Engineering - Essex University - Informacje o kierunku

Communications Engineering - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Trudno wyobrazić sobie świat bez sieci komórkowych, internetu, radia czy urządzeń audiowizualnych. Łącząc wiedzę zarówno z inżynierii elektrycznej, jak i informatyki, inżynierowie komunikacji zajmują się fundamentalnymi dla współczesnego świata systemami komunikacyjnymi. Możemy teraz łatwo wykonywać połączenia międzynarodowe, rozmawiać z przyjaciółmi, a nawet komunikować się z satelitami krążącymi wokół naszej planety. Jak możesz wpłynąć na to, co będzie dalej? Kierunek Inżynieria komunikacyjna na Essex University da Ci szansę, byś wprowadził własne rozwiązania technologiczne w tym obszarze.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: H641

Kategoria

Inżynieria

Sandwich course:

dostępny

Rok zerowy:

dostępny

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.