fbpx
Cognitive Science and Artificial Intelligence at Tilburg University - Tilburg University - Informacje o kierunku

Cognitive Science and Artificial Intelligence at Tilburg University - Tilburg University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Nauka kognitywna i sztuczna inteligencja na Tilburg University pozwoli Ci posiąść wiedzę na temat tego, jak komputery i oprogramowania są zdolne do wytworzenia inteligentnego zachowania, przypominającego ludzkie. Jednak ten program to nie tylko liczby, to też psychologiczne zrozumienie ludzkich zachowań (uwagi, obserwacji, motywacji oraz sposobu podejmowania decyzji). Ten rodzaj kombinacji pozwala studentom na rozwinięcie technologii, która przynosi korzyści dla społeczeństwa.

Opis uczelni

Uniwersytet z najbardziej znanych uczelni badawczych. Obecnie na uniwersytecie kształcą się studenci 110 różnych narodowości co sprawia, że uczenia jest wyjątkowo otwarta na studentów z całego świata. Na studiach licencjackich obcokrajowcy stanowią 35-60% studentów, co czyni Tilburg jednym z najbardziej międzynarodowych uniwersytetów.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

InformatykaTechnologia
Tilburg University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.