fbpx
Cognitive Neuroscience and Neuropsychology - Essex University - Informacje o kierunku

Cognitive Neuroscience and Neuropsychology - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Neuropsychologia i neuronauki kognitywne na Essex University to jeden z niewielu takich keirunków dostępnych na studiach w Anglii, bardzo pożądany przez wielu absolwentów kierunków psychologicznych, w tym również przez osoby, które ukończyły studia psychologiczne w Polsce. Kurs ten skupia się m.in. na badaniu mechanizmów nerwowych leżących u podstaw ludzkich zachowań i skutków urazu mózgu na funkcje poznawcze. Podejmiesz także zaawansowane szkolenie z zakresu statystyki i metod badań neuropsychologicznych.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Psychologia

Kampus

Colchester
Essex University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.