fbpx
Civil Engineering - HZ University of Applied Sciences - Informacje o kierunku

Civil Engineering - HZ University of Applied Sciences - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Inżynieria lądowa na HZ University to propozycja dla osób zainteresowanych projektowaniem, budową i konserwacją budowli i obiektów takich jak drogi, mosty, tunele, porty czy też tamy. Inżynieria lądowa ma szczególnie duże znaczenie w krajach takich jak Holandia – gdzie bardzo duża część kraju znajduje się poniżej poziomu morza i przez który przepływa bardzo wiele rzek.

Opis uczelni

HZ University of Applied Sciences to kameralna uczelnia mieszcząca się w Vlissingen, w południowo-zachodniej części Holandii. Uczy się tu zaledwie 4 900 studentów, dzięki czemu wszystkie zajęcia odbywają się w małych grupach, a ok 10% pochodzi spoza Holandii. Uniwersytet oferuje 23 programy licencjackie, w tym 8 nauczanych po angielsku.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Inżynieria

Sandwich course:

dostępny

Rok zerowy:

dostępny

Kampus

Vlissingen
HZ University of Applied Sciences

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.