fbpx
Cellular Pathology Laboratory Practice - Bradford University - Informacje o kierunku

Cellular Pathology Laboratory Practice - Bradford University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Uznaje się, że 70-80% wszystkich decyzji dotyczących diagnozy pacjenta jest uzyskiwanych poprzez testy przeprowadzone w laboratoriach patologicznych. Kierunek Patologie komórkowe na Bradford University dostarczy Ci specjalistycznej wiedzy na temat pracy w tego typu laboratoriach. Wyspecjalizujesz się w przygotowywaniu tkanek i / lub płynów do badania oraz makroskopowej i mikroskopowej interpretacji zmian patologicznych. Stanowi to podstawę rozpoznania stanu pacjenta, a informacje te są kluczowe w procesie planowania odpowiednich ścieżek leczenia.

Opis uczelni

Bradford University słynie przede wszystkim ze swoich kierunków biznesowych, które uważane są za jedne z najlepszych na świecie, a także z chemicznych i medycznych. Na niemal wszystkich kierunkach można odbyć roczny staż zawodowy, również poza granicami kraju.

Uczelnia znajduje się w mieście Bradford, które liczy sobie pół miliona mieszkańców i zaliczane jest do najtańszych i najlepszych miast studenckich w Wielkiej Brytanii. Co więcej, aby dostać się na uczelnię nie jest wymagany certyfikat IELTS.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Medycyna i kierunki okołomedyczne

Kampus

Bradford
Bradford University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.