fbpx
Business Computing (Web Design) - Northampton University - Informacje o kierunku

Business Computing (Web Design) - Northampton University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Informatyka i biznes – projektowanie stron na Northampton University to program przeznaczony dla osób, które dobrze radzą sobie z zagadnieniami informatycznymi i chciałyby pracować w dużych firmach i korporacjach, gdzie zapotrzebowanie na absolwentów tego kierunku jest naprawdę duże. Poza wiedzą na pograniczu informatyki i biznesu dowiesz się wszystkiego o projektowaniu stron www, dzięki czemu będziesz bardzo wartościową osobą na rynku pracy.

Opis uczelni

Northampton University to uczelnia, która kładzie szczególny nacisk na perspektywy zawodowe swoich studentów, efektem czego aż 96% z nich zdobywa pracę do 6 miesięcy od ukończenia swoich studiów.

Uniwersytet znajduje się w miejscowości Northampton, położonej jest w centrum Anglii. Miasto jest bardzo tanie i przyjazne studentom, ponadto łatwo znaleźć pracę part-time podczas studiów – nawet na terenie uczelni.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: IN21

Kategoria

Informatyka

Kampus

Northampton
Northampton University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.