fbpx
Business Analytics at University of Amsterdam - University of Amsterdam - Informacje o kierunku

Business Analytics at University of Amsterdam - University of Amsterdam - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Analityka biznesowa na University of Amsterdam to propozycja dla osób zainteresowanych sztuczną inteligencją lub informatyką. Obecnie, liczne organizacje muszą stawiać czoła ogólnodostępnym i połączonym ze sobą danym. Program uczy studentów, jak pomagać organizacjom w używaniu big data na swoją korzyść. Jest to profesja, na którą nieustannie rośnie zapotrzebowanie na rynku pracy.

Opis uczelni

University of Amterdam obecnie znajduje się wśród najlepszych uniwersytetów na świecie w światowych rankingach!Uniwersytet z roku na rok oferuje coraz więcej kierunków prowadzonych po angielsku. W tej chwili na poziomie licencjackim jest ponad 20 kursów prowadzonych po angielsku! :)

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Biznes
University of Amsterdam

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.