fbpx
Business Analytics at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Business Analytics at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Analityka biznesu na Maastricht University to idealna propozycja dla tych, którzy chcą nauczyć się jak zebrane dane zamienić w możliwości biznesowe. Program zawiera szeroką gamę przedmiotów, takich jak nauka o danych (matematyka, statystyka, informatyka, sztuczna inteligencja) z biznesem oraz badania o ekonomii (finanse, rachunkowość, marketing, zarządzanie, mikro- i makroekonomia). Dzięki swojej różnorodności kierunek daje liczne możliwości na rynku pracy i wyróżnia absolwentów spoza innych kandydatów.

Opis uczelni

Maastricht University jest uznawana za najbardziej międzynarodową uczelnię w Holandii, gdzie studiuje 18 000 studentów! Wśród studentów około 53% pochodzi z zagranicy, a wśród kadry odsetek to 40%. Z tego powodu większość programów jest wykładanych w języku angielskim.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

BiznesInformatyka
Maastricht University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.