fbpx
Biomedical Sciences at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Biomedical Sciences at Maastricht University - Maastricht University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Nauki biomedyczne na Maastricht University pozwoli Ci na przestudiowanie biologicznych procesów kryjących się w ludzkim ciele. Ponadto, program daje studentom możliwość doboru tematów, które są zgodne z ich ambicjami i zainteresowaniami. Przed absolwentami stoją możliwości rozwoju i zdobycia pracy, jako naukowiec, badacz, fizjolog i nie tylko. Jeśli chcesz przyczynić się do rozwoju medycyny z zakresu zdrowia i chorób, to kierunek stworzony dla Ciebie !

Opis uczelni

Maastricht University jest uznawana za najbardziej międzynarodową uczelnię w Holandii, gdzie studiuje 18 000 studentów! Wśród studentów około 53% pochodzi z zagranicy, a wśród kadry odsetek to 40%. Z tego powodu większość programów jest wykładanych w języku angielskim.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Biologia i ChemiaMedycyna i kierunki okołomedyczne
Maastricht University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.