fbpx
Bakery and Patisserie Technology - University College Birmingham (UCB) - Informacje o kierunku

Bakery and Patisserie Technology - University College Birmingham (UCB) - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Piekarnictwo i cukiernictwo na University College Birmingham to niezwykle praktyczny, trzyletni program, który przygotuje Cię do pracy w cukierniach i piekarniach. Nie tylko zdobędziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat produkcji wyrobów, ale także dowiesz się wielu przydatnych rzeczy w zakresie prowadzenia biznesu i przedsiębiorczości.

Opis uczelni

University College Birmingham jest niedużą uczelnią, zlokalizowaną w Birmingham – liczącej ponad 1,1 miliona mieszkańców metropolii. Wykładanych jest tutaj ponad 30 kierunków, które obejmują: zarządzanie ruchem powietrznym, gastronomię, edukację, biznes, zdrowie, urodę, dietetykę, marketing, turystykę i sport.

Z racji, że uczelnia należy do najnowszych w Anglii, nie ma jej w oficjalnych rankingach, lecz jest bardzo wysoko oceniana przez byłych i obecnych studentów.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: DN6H

Kategoria

Dietetyka i zdrowie

Kampus

Birmingham
University College Birmingham (UCB)

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.