fbpx
Architecture and Sustainability - De Montfort University - Informacje o kierunku

Architecture and Sustainability - De Montfort University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Architektura i zrównoważony rozwój na De Montfort University skupia się nie tylko na architekturze, ale również na ekologii i innowacyjnych rozwiązaniach w architekturze wspierających środowisko. Aż 45% zanieczyszczenia powietrza dwutlenkiem węgla powstaje przez użycie energii w obiektach budowlanych, co znacznie wpływa na zmiany klimatyczne i globalne ocieplenie, które jest obecnie bardzo ważnym problemem na całym świecie. Wybierając ten program nauczysz się tworzyć budynki w jak najmniejszym stopniu szkodliwe dla środowiska i klimatu, co jest dziś bardzo cenione.

Opis uczelni

De Montfort University słynie ze świetnego podejścia wykładowców do studentów, bardzo wysokiej jakości nauczania, satysfakcji studentów ze studiów oraz świetnych perspektyw zawodowych – aż 96% absolwentów znajduje pracę w zawodzie do 6 miesięcy od ukończenia studiów.

Jest to szósty najszybciej rozwijający się uniwersytet w Wielkiej Brytanii. Znajduje się w mieście Leicester, gdzie znajduje się liczna polska kolonia – znajdziesz tutaj nawet polskie sklepy i prasę.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Architektura

Kampus

Leicester
De Montfort University

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.