fbpx
Archaeology at University of Amsterdam - University of Amsterdam - Informacje o kierunku

Archaeology at University of Amsterdam - University of Amsterdam - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Archeologia na University of Amsterdam to idealna propozycja dla osób, które uwielbiają zgłębiać tajemnice przeszłości i poznawać poprzednie cywilizacje. Program skupia się na tym, jak historia oddziałuje na współczesny świat. Co więcej, studenci odkopują i analizują pozostałości po poprzednich pokoleniach. Uniwersytet współpracuje również z wieloma instytucjami, takimi jak muzea oraz inne zagraniczne organizacje umiejscowione w Amsterdamie.

Opis uczelni

University of Amterdam obecnie znajduje się wśród najlepszych uniwersytetów na świecie w światowych rankingach!Uniwersytet z roku na rok oferuje coraz więcej kierunków prowadzonych po angielsku. W tej chwili na poziomie licencjackim jest ponad 20 kursów prowadzonych po angielsku! :)

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

ArcheologiaHistoria, Filozofia i Religioznastwo
University of Amsterdam

  Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

  Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

  Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
  Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


   UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

   Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


   Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


   Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.