fbpx
Advertising - East London University - Informacje o kierunku

Advertising - East London University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Świat jest pełen reklam – od billboardów ulicznych do telewizyjnych haseł, od gazet po koszulki piłkarskie, od pop-upów internetowych po dosłownie każdą przestrzeń, którą można użyć. To ogromna, bogata część naszego codziennego życia – i szybko się zmienia. Kierunek Reklama na East London University przekaże Ci wszystko, co musisz wiedzieć o branży reklamowej: jak działa i jak zmienia się w stosunku do świata, który kształtuje, i który kształtuje ją.

Opis uczelni

East London University położony jest, jak sama nazwa wskazuje, we wschodnim Londynie. Ceny zakwaterowania są tutaj o wiele bardziej przystępne niż na większości pozostałych londyńskich uczelni, dodatkowo nie jest wymagany certyfikat językowy.

East London posiada w swej ofercie ponad 170 kierunków licencjackich i kilkadziesiąt magisterskich, do najpopularniejszych należy m.in. architektura czy inżynieria lądowa, określane jako jedne z najlepszych w Londynie.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kod UCAS: N561

Kategoria

Marketing i Public Relations

Rok zerowy:

dostępny

Kampus

Londyn
East London University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.