fbpx
Accounting - Essex University - Informacje o kierunku

Accounting - Essex University - Informacje o kierunku

Opis kierunku

Kierunek Rachunkowość na Essex University pokaże Ci, w aki sposób zmienia się rola i społeczne postrzeganie rachunkowości w świecie, który wciąż radzi sobie ze skutkami kryzysu finansowego. Rachunkowość w Essex wykracza znacznie poza przygotowanie sprawozdań finansowych. Ten kierunek magisterski nauczy Cię odpowiedzialności, postępowania etycznego i podejmowania decyzji finansowych, które mają pozytywny wpływ na organizacje i społeczeństwo. Jeśli chcesz wybrać się na studia magisterskie z zakresu rachunkowości i finansów do Anglii, będzie to doskonały wybór.

Opis uczelni

Essex University położony jest w malowniczym mieście Colchester, ok. godzinę drogi od Londynu. Poziom na uczelni jest bardzo wysoki, do absolwentów należą m.in. laureaci Nagrody Nobla.

Uczelnia oferuje swoim studentom mnóstwo dodatkowych możliwości, jak np. opcja studiowania nawet 3 kierunków naraz. Co więcej, University of Essex jest bardzo przyjazny obcokrajowcom – co trzeci student pochodzi spoza Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej

Podobne kierunki

Kategoria

Finanse i rachunkowość

Kampus

Colchester
Essex University

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.