fbpx
Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

AKADEMIK NA STUDIACH MAGISTERSKICH W UK I KOSZTY ŻYCIA

shutterstock_402701704Studenci studiów magisterskich w Anglii mogą się ubiegać o miejsce w akademiku. Koszty są różne – w zależności od standardu pokoju – przy czym pokój jednoosobowy to podstawowy standard!, oraz od tego czy studiujesz w Londynie, który jest dość drogim miastem, czy poza Londynem.

Stąd spory rozstrzał cen:

  • 78 -135 funtów tygodniowo na University of Sunderland
  • 101- 140 funtów tygodniowo na Brunel University w Londynie
  • 103 – 120 funtów tygodniowo na South Wales University
  • 148 – 200 funtów tygodniowo na University of Liverpool
  • 140 do 180 funtów tygodniowo na London Metropolitan University (London Met)

shutterstock_101981728Opłat dokonuje się na kilka sposobów – można zapłacić za cały rok z góry, można płacić kwartalnie lub po ustaleniu z uczelnią miesięcznie.

Ponieważ studia magisterskie w Wielkiej Brytanii trwają z reguły tylko jeden rok akademicki jest on dość intensywny.  Nie znaczy to jednak, że nie masz szans na połączenie studiów z pracą! Jak najbardziej będziesz w stanie pracować i studiować jednocześnie, ale musisz być osobą, która bardzo dobrze umie sobie zorganizować czas – lub pracować w weekendy. Dlatego warto jest pojechać do Anglii 2-3 miesiące wcześniej i skupić się tylko na pracy, aby odłożyć sobie trochę pieniędzy.

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.