fbpx
Blog
Blog

Czy warto robić praktyki na studiach?

39718671 xxl 512x341 - Czy warto robić praktyki na studiach?Wielu polskich studentów brytyjskich uczelni pyta nas czy lepiej robić praktyki czy pracować w branżach nie związanych z kierunkiem żeby opłacić koszta utrzymania. Co jest lepsze?

Tak na prawdę ciężko odpowiedzieć na to pytanie, gdyż każda praca jest doświadczeniem zawodowym, które można później dodać do CV. Oczywiście lepiej jest już od początku studiów w UK starać się zdobywać doświadczenie w branży związanej z wybranym kierunkiem, ale często na początku może to być bardzo trudne. Pocieszające jest to, że niewielka ilość godzin zajęć daje Ci możliwość samodzielnego planowania czasu!

To ty decydujesz kiedy uczysz się poza zajęciami, spotykasz z grupą znajomych i kiedy pracujesz. Jeśli dobrze zorganizujesz czas będziesz mógł/a pracować i robić praktyki jednocześnie.

Na pewno zyskują studenci, którzy podejmą praktyki na studiach w UK. Doświadczenie zawodowe i język angielski to bezcenne dodatki do CV każdego studenta. Dodatkowo każdy przyszły pracodawca doceni Twój wysiłek, zwłaszcza jeśli uda Ci się zorganizować sobie praktykę z branży z Twojego kierunku studiów lub wymarzonej branży w której będziesz chciał później pracować po skończeniu studiów w Anglii.

Doradca kariery sprawdzi Twoje CV!

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.