fbpx
Blog - Media o nas

Blog - Media o nas

Rozmawiamy z radiem Eska o rekrutacji online na studia za granicą

Rozmawiamy z radiem Eska o rekrutacji online na studia za granicą

Czy wiecie, że 4 lipca pojawiły się artykuły z naszym udziałem!  Rozmowę możecie przeczytać na stronie Radia Eska oraz na portalu Super Biznes. Tematem przewodnim była e-rekrutacja na studia wyższe w Wielkiej Brytanii. Nasza koleżanka Olga z teamu opowiedziała redaktorom, że każdy polski aplikant na studia w UK może wysłać podanie na 5 różnych kierunków na jednej lub kilku uczelniach: „Niewątpliwą zaletą uczelni brytyjskich jest możliwość złożenia wszystkich dokumentów […]

czytaj dalej
Jak wygląda studiowanie prawa w UK? Nasza rozmowa z Sarą

Jak wygląda studiowanie prawa w UK? Nasza rozmowa z Sarą

Chcecie dowiedzieć się wszystkiego o studiowania prawa w Wielkiej Brytanii? W takim razie koniecznie przeczytajcie relację, jaką napisała dla nas Sara, studentka prawa w Londynie i autorka bloga Po Prostu Sara, na którym dzieli się swoimi wrażeniami z życia w Anglii, a także publikuje bardzo pomocne wpisy o przepisach prawnych w UK!

czytaj dalej
Studiowanie w Wielkiej Brytanii. Czy się opłaca?

Studiowanie w Wielkiej Brytanii. Czy się opłaca?

2 lutego 2017 mieliśmy przyjemność udzielić wywiadu portalowi Silesion. Rozwialiśmy wątpliwości i mity dotyczące studiowania w Wielkiej Brytanii, z racji że wiele osób uważa że studia takie są dla maturzystów nieosiągalne lub po prostu nieopłacalne. Udzieliliśmy informacji na temat pożyczki na czesne, dostępnych stypendiów oraz oraz realiów dotyczących szukania pracy na Wyspach. Zapraszamy do lektury artykułu!

czytaj dalej
Brexit: nasza rozmowa z BBC!

Brexit: nasza rozmowa z BBC!

W czerwcu odwiedził nas w naszym warszawskim biurze dziennikarz stacji BBC, Gavin Lee. Rozmawialiśmy między innymi o wzbudzającym tak wiele skrajnych emocji referendum w sprawie wyjścia UK z Unii Europejskiej. W rozmowie skupiamy się na edukacyjnych i ekonomicznych skutkach wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii. Posłuchajcie sami!

czytaj dalej
Studiuj z głową. Jak wybrać najlepszy kierunek?

Studiuj z głową. Jak wybrać najlepszy kierunek?

Z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta gościliśmy 17 listopada 2016 r. w „Czacie Czwórki” gdzie przyglądaliśmy się nie tylko uczelnianym rankingom, ale także doradzaliśmy jakie kryteria należy brać pod uwagę wybierając konkretną szkołę wyższą i kierunek na studiach w Anglii

czytaj dalej

Myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii lub Holandii? Masz pytania?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl lub zadzwoń do nas na: 795 045 573

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w UK lub studia w Holandii!
Z naszą bezpłatną pomocą nie ma przed Tobą rzeczy niemożliwych!


UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE!

Planujesz studia za granicą? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy Ci indywidualny plan aplikacji na studia w wybranym kraju!


Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na nasz adres e-mail: info@globedu.pl


Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zaplanować spotkanie.